Zavod Sploh
Kje SplohArhivFotografija


2020

26.09. – Zveze (Irena Z. Tomažin, Matija Schellander, Samo Kutin in Tomaž Grom), Echoraum, Dunaj, Avstrija
23.09. – Ventilator: Trip-tih (Katja, Jurij, Samo), Krušče
22.09. – Ventilator: Trip-tih (Katja, Jurij, Samo), Lesno Brdo
19.09. – Oholo!, Jazz Cerkno
11.09. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati (kot) telesa, Rotterdam, Nizozemska
07.09. – Zveze (Zlatko Kaučič in Tomaž Grom), Sound Explicit, Ljubljana
28.-30.08. – Tomaž Grom: Zaklep, Stazione Topolo, Italija
29.08. – Zveze (Irena Z. Tomažin in Tomaž Grom), Stazione Topolo, Italija
27.08. – Neposlušno - razlika, Vrhnika
27.08. – Zvokotok (Tilen Lebar), Vrhnika
23.08. – Tomaž Grom, Blockheide Leuchtet, Gmünd, Avstrija
17.07. – Zveze (All Strings Deteched), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
16.07. – Zveze (Etceteral), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
15.07. – Zveze (Samo Kutin in Tomaž Grom), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
08.07. – Tomaž Grom in Sara Zlanabitnig, DerBlödeDritteMittwoch #99, Dunaj, Avstrija
07.07. – Sonce in sončice po vsem svetu, Sokolski dom, Škofja Loka
05.07. – Oholo!, Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
03.07. – Oholo!, MKNŽ, Ilirska Bistrica
02.07. – Oholo!, Močvara, Zagreb, Hrvaška
27.06. – Šift#13 – Igra, Park Tabor, Ljubljana
17.06. – Zveze (Irena Z. Tomažin, Jurij Konjar in Tomaž Grom), festival Pajek, Ljubljana
10.06. – Zveze (Rob Cunning in Tomaž Grom), GT22, Maribor
10.06. – iMštrument, GT22, Maribor
26.05. – Confine aperto (Jelena Soro in Žiga Golob), Afterparty, Radio Študent, Ljubljana
15.05. – Oholo!, ŠTREAM, CUK Šiška, Ljubljana
11.02. – Tomaž Grom, Zvočiti, CUK Šiška, Ljubljana
08.–29.02. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati branje, galerija Errant Sound, Berlin, Nemčija
29.01. – Moje telo, moja kletka, Nova pošta, Ljubljana


27.12.2019

Praznujemo za(rez): Sploh od 1999

Praznujemo za(rez): Sploh od 1999, Španski borci (27. in 28.12.)

PETEK 27.12.

18:00 do 20:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati Vita Acconcija in Brati glas

20:00 Neforma
Kaja Draksler – klavir
Andreja Rauch Podrzavnik – performance

21:00 Uho je senca očesa – koncert ob izidu albuma
Zlatko Kaučič – talna tolkala, ozvočene citre, objekti
Tomaž Grom – kontrabas, elektronika

Tomaž Grom: Radio Triglav

SOBOTA 28.12.

11:00 interaktivni koncert za publiko starosti od 00–99
Sonce in Sončice po vsem svetu
Katinka Dimkaroska, Andrej Fon, Samo Kutin, Jošt Drašler, Vid Drašler, Tomaž Grom … ???

12:00 do 14:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati Vita Acconcija in Brati glas

18:00 Glacies: Ana Kravanja, Samo Kutin, Andrej Fon, Tea Vidmar, Ivo Poderžaj, Boris Janje, Jernej Babnik Romaniuk, Vid Drašler

19:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati Vita Acconcija in Brati glas

Tomaž Grom: Radio Triglav

20:00 Ventilator: Irena Z. Tomažin in Jule Flierl

21.00 koncert Oholo!
Jošt Drašler, Vid Drašler, Marko Jenič, Jure Boršič, Andrej Boštjančič Ruda, Andrej Fon, Tomaž Grom

Čitalnica in kavarna Internacionala: Tao G. Vrhovec Sambolec:
Brati Vita Acconcija in Brati glas

22:00 Zmerno hitro pozibavanje v mali dvorani s polnimi usti
Sukalci: Luka T. Zagoričnik, Primož Čučnik, Tomaž Grom, Tao G. Vrhovec Sambolec, Tomo Per ... + PRESENEČENJA!!!

foto: arhiv družine Grom
foto: arhiv družine Grom

Spremljajte nas
in ostanite obveščeni