Zavod Sploh
Where SplohUpcomingArchive

Where Sploh

Touring 2019

23.9. – Martin Kuchen in Tomaž Grom - Improponedeljak, Zagreb, Croatia
22.9. – Martin Kuchen in Tomaž Grom - Dobbia, Italia
17.9.  – Mes(t)o glasu - Pelzverkehr - Klagenfurt, Austria
29.8. – Tomaž Grom - Krušče
23.8. – Neforma 72 - Bazen Vrhnika
22.8. – Ana Kravanja in Tomaž Grom - Audioart - Pula, Croatia
22. - 24.8. – iMštrument - Audioart - Pula, Croatia
12. - 16.8. – iMštrument - Improcon, Bistrica ob Sotli, Slovenia
2. 8. - Sluhodvod #3 - Festival Izis, Portorož
25. 7. – iMštrument - Konfrontationen - Nickelsdorf, Avstrija
22. 7. – iMštrument - Improbiro - Nova Gorica
14.7.–  Samo Kutin in Tomaž Grom - Rojišče, Vrhnika
13.7. –  Samo Kutin in Tomaž Grom - Topolò, Italy
12.6. Sorry (Anita Wach, Grega Zorc, Andrej Fon), A Part Festival Katowice, Poland
15.5. Sorry (Anita Wach, Grega Zorc, Andrej Fon), festival Prestopi, Maribor
13.5. Axel Dörner, Tomaž Grom, DobiaLab, Staranzano, Italy
12.5. Axel Dörner, Tomaž Grom, Klub Štala, Lokavec
09.5. iMštrument, Kultur in Graz, Gradec, Austria
17.4. Primož Čučnik, Tomaž Grom, Lud Literatura, Prepišno uredništvo, Ljubljana
09.3. Sorry (Anita Wach, Grega Zorc, Andrej Fon), GT22, Maribor
08.3. Glas Bas (Irena Tomažin, Tomaž Grom), Ausland, Berlin, Germany
11. and 12.1. Šalter Ensemble (Samo Kutin, Irena Z. Tomažin, Tomaž Grom), Biel, Švica
11. and 12.1. iMštrument, Biel, Švica
09.1. Tomaž Grom, Mummuth, Gradec, Austria
1.–16.1. Reading stanley brouwn, MMSU, Reka, Croatia

27.12.2019

Praznujemo za(rez): Sploh since 1999

Praznujemo za(rez): Sploh since 1999

petek 27.12.

20:00 velika dvorana
Neforma
Kaja Draksler – klavir, Andreja Rauch Podrzavnik – ples

21:00 studio
Uho je senca očesa –  koncert ob izidu albuma
Zlatko Kaučič – talna tolkala, ozvočene citre, objekti
Tomaž Grom – kontrabas, elektronika

Čitalnica in kavarna Internacionala
Tao G. Vrhovec Sambolec
Brati Vita Acconcija
Brati glas

sobota 28.12.

11:00 studio
interaktivni koncert za publiko starosti od 00–99
Sonce in Sončice po vsem svetu
Katinka Dimkaroska, Andrej Fon, Samo Kutin, Jošt Drašler, Vid Drašler, Tomaž Grom …

18:00 mala dvorana
Glacies: Ana Kravanja, Samo Kutin, Andrej Fon, Tea Vidmar, Ivo Poderžaj,
Boris Janje, Jernej Babnik Romaniuk, Vid Drašler

20:00 velika dvorana
Ventilator
Irena Z. Tomažin in Jule Flierl

21.00 velika dvorana
Oholo!
Jošt Drašler, Vid Drašler, Marko Jenič, Jure Boršič, Andrej Boštjančič Ruda, Andrej Fon, Tomaž Grom

Čitalnica in kavarna Internacionala
Tao G. Vrhovec Sambolec:
Brati Vita Acconcija in Brati glas

22:00
Zmerno hitro pozibavanje v mali dvorani (s polnimi usti)
Sukalci: Luka T. Zagoričnik, Primož Čučnik, Tomaž Grom, Tao G. Vrhovec Sambolec,
Tomo Per in gotovo še kdo  
+ PRESENEČENJA!!!
photo: family Grom archive
photo: family Grom archive

Follow us
and stay informed