Zavod Sploh
Where SplohUpcomingArchive

Where Sploh

Touring 2020
2020

01.11. – Sluhodvod, Odprti termin za kulturo, Radio Študent, Ljubljana
24.10. – Ventilator (Irena Z. Tomažin, Jule Flierl), Labor Sonor, Berlin, Nemčija
12.10. – Zvokotok, Cankarjev dom, Ljubljana
09.10. – Zveze (Zlatko Kaučič in Tomaž Grom ter Oholo!) - Oder pred Glejem, Ljubljana
26.09. – Zveze (Irena Z. Tomažin, Matija Schellander, Samo Kutin in Tomaž Grom), Echoraum, Dunaj, Avstrija
23.09. – Ventilator: Trip-tih (Katja, Jurij, Samo), Krušče
22.09. – Ventilator: Trip-tih (Katja, Jurij, Samo), Lesno Brdo
19.09. – Oholo!, Jazz Cerkno
11.09. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati (kot) telesa, Rotterdam, Nizozemska
07.09. – Zveze (Zlatko Kaučič in Tomaž Grom), Sound Explicit, Ljubljana
28.-30.08. – Tomaž Grom: Zaklep, Stazione Topolo, Italija
29.08. – Zveze (Irena Z. Tomažin in Tomaž Grom), Stazione Topolo, Italija
27.08. – Neposlušno - razlika, Vrhnika
27.08. – Zvokotok (Tilen Lebar), Vrhnika
23.08. – Tomaž Grom, Blockheide Leuchtet, Gmünd, Avstrija
17.07. – Zveze (All Strings Deteched), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
16.07. – Zveze (Etceteral), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
15.07. – Zveze (Samo Kutin in Tomaž Grom), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
08.07. – Tomaž Grom in Sara Zlanabitnig, DerBlödeDritteMittwoch #99, Dunaj, Avstrija
07.07. – Sonce in sončice po vsem svetu, Sokolski dom, Škofja Loka
05.07. – Oholo!, Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
03.07. – Oholo!, MKNŽ, Ilirska Bistrica
02.07. – Oholo!, Močvara, Zagreb, Hrvaška
27.06. – Šift#13 – Igra, Park Tabor, Ljubljana
17.06. – Zveze (Irena Z. Tomažin, Jurij Konjar in Tomaž Grom), festival Pajek, Ljubljana
10.06. – Zveze (Rob Cunning in Tomaž Grom), GT22, Maribor
10.06. – iMštrument, GT22, Maribor
26.05. – Confine aperto (Jelena Soro in Žiga Golob), Afterparty, Radio Študent, Ljubljana
15.05. – Oholo!, ŠTREAM, CUK Šiška, Ljubljana
11.02. – Tomaž Grom, Zvočiti, CUK Šiška, Ljubljana
08.–29.02. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati branje, galerija Errant Sound, Berlin, Nemčija
29.01. – Moje telo, moja kletka, Nova pošta, Ljubljana


27.12.2019

Praznujemo za(rez): Sploh since 1999

Praznujemo za(rez): Sploh since 1999

petek 27.12.

20:00 velika dvorana
Neforma
Kaja Draksler – klavir, Andreja Rauch Podrzavnik – ples

21:00 studio
Uho je senca očesa –  koncert ob izidu albuma
Zlatko Kaučič – talna tolkala, ozvočene citre, objekti
Tomaž Grom – kontrabas, elektronika

Čitalnica in kavarna Internacionala
Tao G. Vrhovec Sambolec
Brati Vita Acconcija
Brati glas

sobota 28.12.

11:00 studio
interaktivni koncert za publiko starosti od 00–99
Sonce in Sončice po vsem svetu
Katinka Dimkaroska, Andrej Fon, Samo Kutin, Jošt Drašler, Vid Drašler, Tomaž Grom …

18:00 mala dvorana
Glacies: Ana Kravanja, Samo Kutin, Andrej Fon, Tea Vidmar, Ivo Poderžaj,
Boris Janje, Jernej Babnik Romaniuk, Vid Drašler

20:00 velika dvorana
Ventilator
Irena Z. Tomažin in Jule Flierl

21.00 velika dvorana
Oholo!
Jošt Drašler, Vid Drašler, Marko Jenič, Jure Boršič, Andrej Boštjančič Ruda, Andrej Fon, Tomaž Grom

Čitalnica in kavarna Internacionala
Tao G. Vrhovec Sambolec:
Brati Vita Acconcija in Brati glas

22:00
Zmerno hitro pozibavanje v mali dvorani (s polnimi usti)
Sukalci: Luka T. Zagoričnik, Primož Čučnik, Tomaž Grom, Tao G. Vrhovec Sambolec,
Tomo Per in gotovo še kdo  
+ PRESENEČENJA!!!

photo: family Grom archive
photo: family Grom archive

Follow us
and stay informed