Zavod Sploh
Where SplohUpcomingArchive

Where Sploh

Touring 2023

20.05. – Zlatko Kaučič in Tea Vidmar, festival Impronedjeljak, Zagreb, Croatia
15.09. – Razrediščenja: Irena Z. Tomažin in Tea Vidmar, BCF, Medana
13.09. – U.F.O., Here festival, Witlycke, Sweeden
09.09. – Na delo!, festival Venere in teatro, Mestre-Venezia, Italy
02.09. – Tomaž Grom, Estati Indiane, Cesena, Italy
01.09. – Komaj čakam, da prideš, Malatesta short film festival, Cesena, Italy
11.08. – CPG Impro, festival Izrekanja, Celje
10.08. – Zveze: Tomaž Grom, Denes Debrei, Katja Legin, Mali festivali, Krušče
09.08. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Mali festivali, Krušče
05.–19.08 – Moja pojavnost nima več ostrih robov, Matca, Cluj, Romunija
10.07. – Zveze, Tomaž Grom: solo, Cankarjev dom, Ljubljana
06.07. – TiTiTi in Marina Džukljev, Sajeta, Tolmin
22.06. – Gimnastika ne/smila III, LIFE, Libertas, Koper
21.06. – Gimnastika ne/smila III, Cankarjev dom, Ljubljana
03.06. – TiTiTi, trio Fon / Jenič / Ruda, Lyon, France
02.06. – Oholo!, Lyon, France26.05. – Šalter, filmski festival Videoex, Zurich, Switzerland
25.05. – Šalter, Le Siege, Biel, Switzerland19.05. – Šalter, festival Jazz Cerkno
17.05. – TiTiTi in Marina Đukljev, Ring Ring festival, Beograd, Serbia05.05. – Šalter, Forte Maghera, Benetke-Mestre, Italiy
24.in 25.04 – Na delo!, Praznik dela, Stara elektrarna, Ljubljana
16.04. – Zvokotok, Cankarjev dom, Ljubljana
13.04.–28.05. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati branje, Brati Vita Acconcija, Brati (kot) telesa, Cukrarna, Ljubljana
09.04. – Razrediščenja, Anil Eraslan, Les Marquises: Emilie Škrijelj, Tom Malmendier, Klub Štala, Lokavec
31.03. – Komaj čakam, da prideš, Eastrn Europe Film Festival
24.03. – Komaj čakam, da prideš, Europe Film Festival, Barcelona
16.03. – Zveze, Tomaž Grom in Vid Drašler, PLAC, Ljubljana
05.03. – Zvokotok, Cankarjev dom, Ljubljana
02.–25.03. – Tomaž Grom: iMštrument, galerija Tir, Mostovna, Nova Gorica
24.02. – U.F.O., festival Gibanica, Stara elektrarna, Ljubljana
19.02. – Zveze, Tomaž Grom: solo Kiss, Salon za eno glasbo, Ljubljana
04.02. – Zveze, Tomaž Grom: solo Kiss, Kavč festival, Ljubljana
30.01. – Na ta veseli dan kulture, Hotspot, Španski borci, Ljubljana
29.01. – La isla bonitaV Na zahtevo, Hotspot, Ljubljana
29.01. – Na delo!, Muzej sodobne umetnosti, Ljubljana
26.01. – Ne pričakuj, da bo kdaj mimo, Slovenska knoteka, Ljubljana
17.01. – Zveze, CPG impro, Plac. Ljubljana
13.01. – Sluhodvod: The Third Guy, Cirkulacija 2, Ljubljana

18.6.2021

Gimnastika ne/smisla II - Libertas festival, Koper

Petek, 18. 6. ob 21.00, Kopert

Glasbeno-umetniški laboratorij

Zamisel in glasba: Matej Bonin
Besedilo: Karlo Hmeljak
Dramaturgija: Matej Bonin, Karlo Hmeljak, Marko Čeh
Soavtorji in izvajalci: Irena Z. Tomažin (glas), Špela Mastnak, Lola Mlačnik, Jože Bogolin, Jan Čibej, Simon Klavžar, Luka Poljanec (tolkala)

Organizatorka: Brigita Gračner
Producentka: Špela Trošt
Producent: Zavod Sploh

Soorganizator gostovanja: PiNA

Archive

Follow us
and stay informed