Zavod Sploh

Neposlušno: seznam


30.3.1.4. 2021

30.3. – TOREK

ob 20h
Tea Vidmar - glas
Samo Šalamon - kitara
Dj Borka - gramofoni
Gal Furlan - bobni

ob 21h
Jure Boršič - sax
Irena Z. Tomažin - glas
Rob Canning - sinteza zvoka
Vitja Balžalorsky - kitara

ob 22h
Eduardo Raon - harfa
Marko Jenič - violina
Samo Kutin - hurdi gurdi

31.3. – SREDA

ob 20h
Ana Kravanja - violina
Rok Zalokar - klavir
Zlatko Kaučič - bobni, tolkala
Andrej Kobal - GranuRise

ob 21h
Ida Hiršenfelder (beepblip) - sinteza zvoka
Boštjan Simon - saksofon
Drago Ivanuša - klavir
Vid Drašler – bobni

ob 22h
Andrej Fon - sax
Blaž Božič - vzorčenje
Jošt Drašler - kontrabas
Bojan Krhlanko - bobni, efekti

1.4. – ČETRTEK

ob 20h v duo različicah in skupaj:
Tea Vidmar - glas
Samo Šalamon - kitara
Dj Borka - gramofoni
Žiga Ipavec - bobni
Jure Boršič - sax
Rob Canning - sinteza zvoka
Vitja Balžalorsky - kitara
Eduardo Raon - harfa
Marko Jenič - violina
Samo Kutin - hurdi gurdi
Ana Kravanja - violina
Rok Zalokar - klavir
Andrej Kobal - GranuRise
Ida Hiršenfelder (beepblip) - sinteza zvoka
Boštjan Simon - saksofon
Vid Drašler – bobni
Andrej Fon - sax
Blaž Božič - vzorčenje
Jošt Drašler - kontrabas
Bojan Krhlanko - bobni, efekti

2020

27. avgust, 16h do 24h
Neposlušno – Razlika II:
Domen Gnezda, Vitja Balžalorsky, Boštjan Simon, Rok Zalokar, Kaja Draksler, Szimon Gasiorek, Irena Z. Tomažin, Tea Vidmar, Žiga Jenko, Ina Puntar, Ana Kravanja, Vesna Godler, Samo Kutin, Andrej Fon, Jure Boršič, Marko Jenič, Andrej Boštjančič, Vid Drašler, Jošt Drašler, Tomaž Grom, Žiga Ipavec, Matjaž Bajec, Urban Kušar, Mojca Zupančič, Brigita Gračner, Špela Trošt

25. maj, 14h do 22h
Neposlušno – Razlika:
Marko Jenič, Jure Boršič, Vid Drašler, Jošt Drašler, Andrej Fon, Irena Z. Tomažin, Žiga Ipavec, Matjaž Bajc, Urban Kušar, Rok Zalokar, Samo Kutin, Ana Kravanja, Žiga Jenko, Domen Gnezda, Vesna Godler, Ina Puntar, Andrej Boštjančič Ruda, Vitja Balžalorsky, Mauricio Valdez San Emeterio, Martin Ukmar, Boštjan Simon, Tea Vidmar, Eduardo Raon, Tomaž Grom, Boris Janje, Brigita Gračner, Špela Trošt

19.–21.3.2020*

19.3. – ČETRTEK
14:00–17:00 delavnica pod vodstvom Johna Edwardsa
19:00–22:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Heredrum
20:00 Acamar trio – Cene Resnik / Matjaž Bajc / Urban Kušar
21:00 Jonas Kocher / Gaudenz Badrutt / Ilia Belorukov
22:00 Núria Andorrà / John Edwards

20.3. – PETEK
14:00–17:00 delavnica pod vodstvom Johna Edwardsa
17:00–22:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Heredrum
18:00 Svanibor Pettan – predavanje
20:00 Ingrid Schmoliner / Emilio Gordoa / Adam Pultz Melbye
21:00 Maja Osojnik
22:00 Paul Lovens / Dj Illvibe

21.3. – SOBOTA
14:00–17:00 delavnica pod vodstvom Johna Edwardsa
19:00–22:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Heredrum20:00 Nastop udeležencev delavnice Johna Edwardsa
21:00 The Big Yes - Anna Högberg / Maria Bertel / Christian Meaas Svendsen / Ole Mofjell
22:00 Joke Lanz / Ute Wassermann

*Zaradi pandemije Coronavirusa program 2020 ni bil izveden v prvotno zamišljeni obliki.

21–23.3.2019

21.3. – ČETRTEK
14:00–17:00 delavnica Michael Zerang
20:00 Agnes Hvizdalek, Daniel Lercher
21:00 Marina Džukljev, Jošt Drašler, Áron Porteleki
22:00 Sven-Åke Johannson, Christine Abdelnour

22.3. – PETEK
14:00–17:00 delavnica Michael Zerang
20:00 Pascal Battus, Dafne Vicente Sandoval
21:00 Miha Ciglar, Andrej Fon, Rieko Okuda, Marko Lasič
22:00 Paul Lovens, Flo Stoffner

23.3. – SOBOTA
13:00–16:00 delavnica Michael Zerang
18:00 debata: glasbeniki različnih generacij, nacionalnosti, kontinentov in prizorišč, moderira Ičo Vidmar
20:00 “A” Trio: Mazen Kerbaj, Sharif Sehnaoui, Raed Yassin
21:00 Elisabeth Harnik, Michael Zerang
22:00 Will Guthrie

22.–24.3.2018

22.3. – ČETRTEK
16:00–18:00 delavnica Wilbert de Joode
20:00 Bolcsó Bálint, Antti Virtaranta, Ina Puntar, Ana Kravanja
21:00 Bertrand Denzler, Hans Koch
22:00 Sudo Quartet: Joëlle Léandre, Sebi Tramontana, Carlos Zíngaro, Paul Lovens

23.3. – PETEK
14:00–17:00 delavnica Wilbert de Joode
18:00 predavanje Kaja Draksler
20:00 Superimpose: Matthias Müller, Christian Marien + Sofia Jernberg
21:00 Martin Küchen
22:00 Kaja Draksler, Wilbert de Joode, Aleksandar Škorić

24.3. – SOBOTA
14:00–17:00 delavnica Wilbert de Joode
20:00 koncert udeležencev delavnice Wilbert de Joode
21:00 Irena Tomažin, Xavier Charles, Lee Patterson
22:00 Pascal Niggenkemper

23.–25.3.2017

23.3. – ČETRTEK
14:00–17:00 delavnica Burkhard Beins, Andrea Neumann
20:00 Luís Vicente,Onno Govaert, Seppe Gebruers
21:00 dieb 13, Phil Minton
22:00 Burkhard Beins, Andrea Neumann

24.3. – PETEK
14:00–17:00 delavnica Burkhard Beins, Andrea Neumann
18:00 predavanje Dirar Kalash
20:00 Susanna Santos Silva, Dirar Kalash
21:00 Samo Kutin, Boris Baltschun
22:00 Daniel Thompson, Tom Jackson, Vid Drašler

25.3. – SOBOTA
14:00–17:00 delavnica Burkhard Beins, Andrea Neumann
20:00 koncert udeležencev delavnic Burkhard Beins, Andrea Neumann
21:00 David Stackenäs
22:00 Sarah Gail Brand, John Edwards, Steve Beresford, Mark Sanders

27.–29.10.2016

27.10. – ČETRTEK
14:00–17:00 delavnica John Russell
18:00 Tomaž Grom: Imštrument – MSUM
20:00 Isabelle Duthoit / Franz Hautzinger
21:00 Zlatko Kaučič / Agustí Fernández / Evan Parker

28.10. – PETEK
14:00–17:00 delavnica John Russell
18:00 predavanje Luka Zagoričnik
20:00 Enrico Malatesta, Christian Wolfarth
21:00 John Russell, Julie Kjaer
22:00 Martin Blume, John Butcher, Wilbert de Joode

29.10. – SOBOTA
14:00–17:00 delavnica John Russell
20:00 koncert udeležencev delavnice John Russell
21:00 Katharina Klement
22:00 Alex Ward, Steve Noble

5.–8.11.2015

5.11. – ČETRTEK
14:00–17:00 delavnica Seijiro Murayama
18:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Reading Stanley Brouwn – MSUM
20:00 Dirty Ear forum
21:00 Jasna Veličković
22:00 BOMB: Ola Paulson, Anders Linsjö, Anders Uddeskog + Lotte Anker

6.11. – PETEK
14:00–17:00 delavnica Seijiro Murayama
20:00 Dirty Ear forum
21:00 Sylvia Bruckner
22:00 Frank Gratkowski, Sebi Tramontana

7.11. – SOBOTA
14:00–17:00 delavnica Seijiro Murayama
18:00 koncert udeležencev glasbene delavnice Seijiro Murayama
20:00 Dirty Ear forum
21:00 Seijiro Murayama
22:00 Jean Philippe Gross, Axel Dörner

13.–15.11.2014

13.11. – ČETRTEK
15:00–18:00 delavnica Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga
20:00 Ana Kravanja: Tinitus (za 10 hladilniških polic)
21:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Surface Studies
22:00 Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga

14.11. – PETEK
15:00–18:00 delavnica Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga
20:00 Matija Schellander
21:00 Stefan Thut: Two and Four – Radu Malfatti, Stefan Thut
22:00 Tristan Honsinger

15.11. – SOBOTA
14:00–17:00 delavnica Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga
18:00 predavanje Radu Malfatti
20:00 koncert udeležencev glasbene delavnice Ute Kanngiesser, Jennifer Allum, Dimitra Lazaridou Chatzigoga
21:00 Looper: Ingar Zach, Martin Küchen, Nicos Veliotis
22:00 Roger Turner, Michel Doneda

14.–16.11.2013

14.11. – ČETRTEK
15:00–18:00 glasbena delavnica Escapade Wynton
20:00 Marjolaine Charbin, Olivier Toulemonde
21:00 Jošt Drašler, Marko Karlovčec, Vid Drašler

15.11. – PETEK
15:00–18:00 glasbena delavnica Escapade Wynton
18:00 predavanje in razgovor o improvizacijskih praksah Miha Zadnikar
20:00 Daichi Yoshikawa, Paul Abbot, Seymour Wright
21:00 Escapade Wynton: Pierre Borel, Joel Grip, Antonin Gerbal

16.11. – SOBOTA
15:00–18:00 glasbena delavnica Escapade Wynton
19:00 Neforma – cikel improvizacij glasbenikov in plesalcev – No!training Lab: Barbara Kanc, Barbara Ribnikar, Gyula Cserepes, Katja Legin, Nataša Živković, Nina Fajdiga, udeleženci delavnice RR
20:00 Burkhard Stangl
21:00 Christof Kurzmann, Irena Tomažin

15.–17. 11.2012

15.11. – ČETRTEK
15:00–18:00 delavnica Eddie Prévost
20:00 koncert udeležencev zgoščenke Neposlušno (4x12minut)
1. Andrej Fon, Domen Gnezda
2. Samo Kutin, Marko Jenič
3. Vitja Balžalorsky, Boštjan Simon
4. Neža Naglič, Jošt Drašler
21:00 Okkyung Lee, Thomas Lehn

16.11. – PETEK
13:00–16:00 delavnica Eddie Prévost
20:00 koncert udeležencev zgoščenke Neposlušno* (3x15minut)
1. Marko Karlovčec, Ana Kravanja
2. Samo Kutin, Vid Drašler
3. Irena Tomažin, Matija Schellander
21:00 AMM: John Tillbury, Eddie Prévost

17.11. – SOBOTA
13:00–16:00 delavnica Eddie Prévost
18:00 predavanje in razgovor Improvizirana godba – sociološki pogled Ičo Vidmar
20:00 Neforma – cikel improvizacij glasbenikov in plesalcev – Jonas Kocher, Dafni Stefanou
21:00 Vilde Sandve Alnæs, Inga Margrete Aas

 

Spremljajte nas
in ostanite obveščeni