Zavod Sploh
Kje SplohArhivFotografija
Gostovanja

2024
12. 6. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Libertas festival, Koper
10. 6. – U.F.O, Borštnikovo srečanje, Maribor
29. 5. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Kinodvor, Ljubljana
27. 5. – Šalter ansambel, K2+, Kulturni center Vojvodine, Novi Sad
26. 5. – Šalter ansambel, Ring Ring, Beograd, Srbija
24. 5. – Zvokotok: Šalter ansambel, Slovenske Konjice
23. 5. – Šalter ansambel, Echoraum, Dunaj, Avstrija
22. 5. – Zveze: Kochar, Badrutt, Kutin, Grom, Taktišča, Ljubljana
18. 5. – Na delo!, Inkubator, Maribor
17. 5. – Tomaž Grom: Solo Poljub, Minoritska cerkev, Maribor
16. 5. – Zveze: CPG Impro, Luda literatura, Ljubljana
15. 5. – Ne misli, da bo kdaj mimo, V-F-X festival, Kinoteka
9. 5. – Zvokotok: Ne in Na pisano, AG, Ljubljana
2. 5.-5. 5. – U.F.O., Sophiensaele, Berlin, Nemčija
30. 4. - Tomaž Grom, Frank Gratkowski, Harri Sjostrom, Vinicius Cajado, Livia Schweiser, galerija Wolf & Galentz, Berlin, Nemčija
27. 4. – Tomaž Grom, Vesna Pisarovič, Axel Doerner, Ute Wasserman, Steve Hather, Berlin, Nemčija
26. 4. – Tomaž Grom, razstava Next: Young European Design, Berlin, Nemčija
8. 4. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Kinodvor, Ljubljana
22. 3. – Tomaž Grom, Kavč festival, Ljubljana
13. 3. – Tomaž Grom, Osnabruck, Nemčija
8. 3. – Zdej loh spokam zdej loh grem, Stara mestna elektrarna, Ljubljana
5. 3. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Kinodvor, Ljubljana
23. 2. – Oholo!, MENT, Ljubljanski grad, Ljubljana
21. 2. – Zveze: Tea Vidmar in Tomaž Grom, Taktišče, Hupa Brajdič, Ljubljana
20. 2. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Kultruni dom Franca Bernika, Domžale
19. 2. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Kinodvor, Ljubljana
15. 2. – Tomaž Grom spremlja film Trpljenje device Orleanske, Kinoteka, Ljubljana
8. 2. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Kultruni dom Franca Bernika, Domžale
6. 2. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Kinodvor, Ljubljana
2.–3. 2. – Na delo!, Hangar teatri, Trst, Italija
3. 2. – Zvokotok: Steve Reich, Cankarjev dom, Ljubljana


21.9. - 24.9.2200

Jošt Drašler gostuje v Angliji

Jošt Drašler gostuje v Angliji

Benedict Taylor - viola
Jošt Drašler - kontrabas

21/9 Hundred Years Gallery, 7.30pm
22/9 Resonance FM, 12pm
22/9 Iklectik, 7pm
23/9 Coach House Brighton, 8.30pm
24/9 Arch 1, 8pm

Sodelujejo še:
John Russell, Cath Roberts, Andrew Lisle, Matthew Hutchinson, Rachel Musson, Ivor Kallin, Tom Jackson, Steve Beresford, Megan Steinberg, Pierre Bouvier Patron, Blanca Regina, Adam de la Cour, Neil Luck, Dolly Turing, Paul Khimasia Morgan, Gus Garside, Angharad Davies, Daniel Thompson, Ute Kanngiesser, Emil Karlsen!!!

Arhiv

Spremljajte nas
in ostanite obveščeni