Zavod Sploh
Kje SplohArhivFotografija
Gostovanja
2022

06.–12.09. – Grom, Kalvert-Nelson, Stefanou, Tsagkari: glasbeno-plesni performans,Tomaž Grom in Špela Trošt: predstavitev Zavoda Sploh, festival: La Fete a Bruit, Biel, Švica
05.09. – Sluhodvod: Izidora Žebeljan, Krušče

03.09. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Cesena, Italija
20.08. – Tomaž Grom, solo, Krasen festival, Škocjan
19.08. – Oholo!, O'brk festival, Vrhnika 
19.08. – Sluhodvod: Roka Zalokar, Svete gore
18.08. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Krušče
07.08. – Tomaž Grom, solo, Stari grad, otok Hvar, Hrvaška
03.–06.08. – Komaj čakam, da prideš, festival CIFA, Čile
01.08. – Tomaž Grom, solo, Hvar, otok Hvar, Hrvaška
24.07. – Tomaž Grom, solo, Jelsa, otok Hvar, Hrvaška
16.07. – Oholo!, Ponava Cafe, Brno, Češka
15.07. – Oholo!, Jazz Jantar Festival, Gdansk, Poljska
14.07. – Oholo!, Cyrk pod zielonym księżycem, Lodz, Poljska
13.07. – Oholo!, Klub Punctum, Praga, Češka
12.07. – Oholo!, Rhiz, Dunaj, Avstrija
09.07. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Defonija, Klub Gromka, Ljubljana
07.07. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Sajeta, Tolmin
29.06.–02.07. – Tomaž Grom, delavnica, kuda.org, Novi Sad, Srbija
27.06. – Ventilator: La isla bonita, Cielito lindo, Ljubljana
18.06. – Neforma #94, Kreativni center Krušče
16.06. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Lesno Brdo
08.06. – Tomaž Grom, solo, Dom starejših občanov Bežigrad, Ljubljana
07.06. –  NE in NA PISANO, Stara mestna elektrarna, Ljubljana
03.06. – Komaj čakam, da prideš, Kino Otok – Cinema Isola, Izola
29.05. – Tomaž Grom, Odprti oder, Exploratorium, Berlin, Nemčija
29.05. – Komaj čakam, da prideš, Festival neodvisnega filma, Kinoteka, Ljubljana
25.05. – Tomaž Grom: Solo Kiss in iMštrument, Errant Sound, Berlin, Nemčija
21.05. – Narobe / Na robu glasbene prakse – okrogla miza Zborniku ob rob, Jazz Cerkno in Nova Muska, Cerkno
20.05. – DigiVlak – okrogla miza, Jazz Cerkno
18.05. – TiTiTi, Bulevar Books, Novi Sad, Srbija
17.05. – TiTiTi, Samo Pivo, Subotica, Srbija
17.05. – Christian Kühn, Frank Gratkowski, Steve Heather, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
16.05. – TiTiTi, SKC Kragujevac, Srbija
15.05. – TiTiTi, Ciglana, Beograd, Srbija
14.05. – Matthias Müller, Korhan Erel, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
13.05. – Emillio Gordoa, Liz Albee, Frank Gratkowski, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
12.05. – Burkhard Beins, Samo Kutin, Ute Wassermann, Tomaž Grom / Axel Dorner, Zlatko Kaučič, Joke Lanz, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
11.05. – Korhan Erel, Samo Kutin, Ute Wassermann, Tomaž Grom / Axel Dorner, Zlatko Kaučič, Rieko Okuda, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
10.05. – Tomaž Grom solo / Antti Virtaranta, Tomaž Grom, Rieko Okuda, Anil Eraslan, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
08.05. – Tomaž Grom solo / Antti Virtaranta, Tomaž Grom, André Vida / Chris Pitsiokos, Rieko Okuda, Tomaž Grom, Antti Virtaranta, Kuhlspot Social Club, Berlin, Nemčija
26.04. – Sluhodvod: Kasper T Toeplitz (Eliane Radigue: Elemental II) + pogovor Nina Dragičević, Cirkulacija 2, Ljubljana
14.04. – Zveze: Zlatko Kaučič, Tomaž Grom, Andreja Rauch Podrzavnik, Pr' Didiju, Slovenske Konjice
30.03. – U.F.O., Trigger, Kino Šiška, Ljubljana
28.03. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Klub Štala, Lokavec
26.03. – U.F.O., Charleroi Dance, La Raffinerie, Bruxelles, Belgija
22.03. – Tomaž Grom solo, Samo pivo, Subotica, Srbija
20.03. – Tomaž Grom solo, KC Lab, Novi Sad, Srbija
18.03. – Tomaž Grom solo, Kavč festival, Ljubljana
17.03. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Interpenetration, Graz, Avstrija
16.03. – Tomaž Grom solo, Kavč festival, Ljubljana
10.03. – Tomaž Grom, razstava Laurits Jongejan, Kapelica, Ljubljana
08.03. – Zvokotok: Lanterna Magica, Cankarjev dom, Ljubljana
03.03. – Drašler / Fon / Grom, Improponedjeljak, Zagreb, Hrvaška
10.02. – Tomaž Grom,  performance, Stara elektrarna, Ljubljana
3.–5.02. – iMštrument, festival Ear We Are, Biel / Bienne, Švica
29.01. – Gimnastika ne/smisla, Cankarjev dom, Ljubljana

27.12. - 28.12.2200

Praznujemo za(rez): Sploh od 1999

Praznujemo za(rez): Sploh od 1999, Španski borci (27. in 28.12.)

PETEK 27.12.

18:00 do 20:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati Vita Acconcija in Brati glas

20:00 Neforma
Kaja Draksler – klavir
Andreja Rauch Podrzavnik – performance

21:00 Uho je senca očesa – koncert ob izidu albuma
Zlatko Kaučič – talna tolkala, ozvočene citre, objekti
Tomaž Grom – kontrabas, elektronika

Tomaž Grom: Radio Triglav

SOBOTA 28.12.

11:00 interaktivni koncert za publiko starosti od 00–99
Sonce in Sončice po vsem svetu
Katinka Dimkaroska, Andrej Fon, Samo Kutin, Jošt Drašler, Vid Drašler, Tomaž Grom … ???

12:00 do 14:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati Vita Acconcija in Brati glas

18:00 Glacies: Ana Kravanja, Samo Kutin, Andrej Fon, Tea Vidmar, Ivo Poderžaj, Boris Janje, Jernej Babnik Romaniuk, Vid Drašler

19:00 Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati Vita Acconcija in Brati glas

Tomaž Grom: Radio Triglav

20:00 Ventilator: Irena Z. Tomažin in Jule Flierl

21.00 koncert Oholo!
Jošt Drašler, Vid Drašler, Marko Jenič, Jure Boršič, Andrej Boštjančič Ruda, Andrej Fon, Tomaž Grom

Čitalnica in kavarna Internacionala: Tao G. Vrhovec Sambolec:
Brati Vita Acconcija in Brati glas

22:00 Zmerno hitro pozibavanje v mali dvorani s polnimi usti
Sukalci: Luka T. Zagoričnik, Primož Čučnik, Tomaž Grom, Tao G. Vrhovec Sambolec, Tomo Per ... + PRESENEČENJA!!!

foto: arhiv družine Grom
foto: arhiv družine Grom

Arhiv

Spremljajte nas
in ostanite obveščeni