Zavod Sploh
Kje SplohArhivFotografija
Gostovanja
2022

26.09. – Komaj čakam, da prideš, Naši kratki, Kinodvor, Ljubljana
24.09. – Tomažin/Kutin/Grom/Schellander, Defonija, Klub Gromka, Ljubljana
23.–30.09. – Tomaž Grom; iMštrument, festival IZIS, Koper
21.09. – Tomaž Grom spremlja filme Dzige Vertova, Kino Pravda, Kinoteka, Ljubljana
16.09. – Sluhodvod: Jeb Bishop/Matthias Müller/Matthias Muche,  BCMF, Šmartno v Goriških Brdih 
16.09. – Kaučič/Doerner/Grom, BCMF, Šmartno v Goriških Brdih
06.–12.09. – Grom, Kalvert-Nelson, Stefanou, Tsagkari: glasbeno-plesni performans,Tomaž Grom in Špela Trošt: predstavitev Zavoda Sploh, festival: La Fete a Bruit, Biel, Švica
05.09. – Sluhodvod: Izidora Žebeljan, Krušče
03.09. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Cesena, Italija
20.08. – Tomaž Grom, solo, Krasen festival, Škocjan
19.08. – Oholo!, O'brk festival, Vrhnika 
19.08. – Sluhodvod: Roka Zalokar, Svete gore
18.08. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Krušče
07.08. – Tomaž Grom, solo, Stari grad, otok Hvar, Hrvaška
03.–06.08. – Komaj čakam, da prideš, festival CIFA, Čile
01.08. – Tomaž Grom, solo, Hvar, otok Hvar, Hrvaška
24.07. – Tomaž Grom, solo, Jelsa, otok Hvar, Hrvaška
16.07. – Oholo!, Ponava Cafe, Brno, Češka
15.07. – Oholo!, Jazz Jantar Festival, Gdansk, Poljska
14.07. – Oholo!, Cyrk pod zielonym księżycem, Lodz, Poljska
13.07. – Oholo!, Klub Punctum, Praga, Češka
12.07. – Oholo!, Rhiz, Dunaj, Avstrija
09.07. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Defonija, Klub Gromka, Ljubljana
07.07. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Sajeta, Tolmin
29.06.–02.07. – Tomaž Grom, delavnica, kuda.org, Novi Sad, Srbija
27.06. – Ventilator: La isla bonita, Cielito lindo, Ljubljana
18.06. – Neforma #94, Kreativni center Krušče
16.06. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Lesno Brdo
08.06. – Tomaž Grom, solo, Dom starejših občanov Bežigrad, Ljubljana
07.06. –  NE in NA PISANO, Stara mestna elektrarna, Ljubljana
03.06. – Komaj čakam, da prideš, Kino Otok – Cinema Isola, Izola
29.05. – Tomaž Grom, Odprti oder, Exploratorium, Berlin, Nemčija
29.05. – Komaj čakam, da prideš, Festival neodvisnega filma, Kinoteka, Ljubljana
25.05. – Tomaž Grom: Solo Kiss in iMštrument, Errant Sound, Berlin, Nemčija
21.05. – Narobe / Na robu glasbene prakse – okrogla miza Zborniku ob rob, Jazz Cerkno in Nova Muska, Cerkno
20.05. – DigiVlak – okrogla miza, Jazz Cerkno
18.05. – TiTiTi, Bulevar Books, Novi Sad, Srbija
17.05. – TiTiTi, Samo Pivo, Subotica, Srbija
17.05. – Christian Kühn, Frank Gratkowski, Steve Heather, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
16.05. – TiTiTi, SKC Kragujevac, Srbija
15.05. – TiTiTi, Ciglana, Beograd, Srbija
14.05. – Matthias Müller, Korhan Erel, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
13.05. – Emillio Gordoa, Liz Albee, Frank Gratkowski, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
12.05. – Burkhard Beins, Samo Kutin, Ute Wassermann, Tomaž Grom / Axel Dorner, Zlatko Kaučič, Joke Lanz, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
11.05. – Korhan Erel, Samo Kutin, Ute Wassermann, Tomaž Grom / Axel Dorner, Zlatko Kaučič, Rieko Okuda, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
10.05. – Tomaž Grom solo / Antti Virtaranta, Tomaž Grom, Rieko Okuda, Anil Eraslan, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
08.05. – Tomaž Grom solo / Antti Virtaranta, Tomaž Grom, André Vida / Chris Pitsiokos, Rieko Okuda, Tomaž Grom, Antti Virtaranta, Kuhlspot Social Club, Berlin, Nemčija
26.04. – Sluhodvod: Kasper T Toeplitz (Eliane Radigue: Elemental II) + pogovor Nina Dragičević, Cirkulacija 2, Ljubljana
14.04. – Zveze: Zlatko Kaučič, Tomaž Grom, Andreja Rauch Podrzavnik, Pr' Didiju, Slovenske Konjice
30.03. – U.F.O., Trigger, Kino Šiška, Ljubljana
28.03. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Klub Štala, Lokavec
26.03. – U.F.O., Charleroi Dance, La Raffinerie, Bruxelles, Belgija
22.03. – Tomaž Grom solo, Samo pivo, Subotica, Srbija
20.03. – Tomaž Grom solo, KC Lab, Novi Sad, Srbija
18.03. – Tomaž Grom solo, Kavč festival, Ljubljana
17.03. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Interpenetration, Graz, Avstrija
16.03. – Tomaž Grom solo, Kavč festival, Ljubljana
10.03. – Tomaž Grom, razstava Laurits Jongejan, Kapelica, Ljubljana
08.03. – Zvokotok: Lanterna Magica, Cankarjev dom, Ljubljana
03.03. – Drašler / Fon / Grom, Improponedjeljak, Zagreb, Hrvaška
10.02. – Tomaž Grom,  performance, Stara elektrarna, Ljubljana
3.–5.02. – iMštrument, festival Ear We Are, Biel / Bienne, Švica
29.01. – Gimnastika ne/smisla, Cankarjev dom, Ljubljana

10.9. - 11.9.2200

La Fête à Bruit (Concert / Performance, Talk) gosti Tomaža Groma in Špelo Trošt

La Fête à Bruit
Concert / Performance, Talk

Terrain Gurzelen, Biel
Saturday 10.09, 16-22h, Concerts & Performances
Gustavo Costa, percussion solo

Quartet
Jalalu Kalvert-Nelson, trumpet
Dafni Stefanou, dance
Tomaž Grom, double-bass
Vasiliki Tsagkari, dance
Trio Guionnet-Loriot-Badrutt
Jean-Luc Guionnet, saxophone
Frantz Loriot, viola
Gaudenz Badrutt, live electronics

Joke Lanz solo

The Blowing Tamaraoke Orkestar,
Blockflutes Karaoke Band

Sunday 11.09, 11-13h, Presentation and talk
Bruit gives the word to friendly structures from Slovenia, Serbia and Portugal to tell us about their respective experiences in terms of artistic action, local implementation and internationalism. An open discussion will take place after the presentation. 
Speakers: Ricardo Pimentel and Najara Siler from Gremio Caldense, Caldas da Rainha (PT), Gustavo Costa and Patricia Caveiro from Sonoscopia, Porto (PT), Zoran Pantelić from kuda.org, Novi Sad (RS) and Špela Trošt and Tomaž Grom from Zavod Sploh, Ljubljana (SLO).

+ Ilia Belorukov, saxophone solo & Philip Läng’s Klängbus

Arhiv

Spremljajte nas
in ostanite obveščeni