Zavod Sploh

Seznam gostovanj

Gostovanja v letu 2020
23.12. Šift#15Mesto užitka, doku-art spletni projekt, Ljubljana
09.12. Oholo!, Jazz Connective, Lyon, Francija
03.12. Šift#14 – Na ta veseli dan kulture, Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
02.12. Zvokotok, Koncertni atelje, Program Ars, Radio Slovenija, Ljubljana
01.11. – Sluhodvod, Odprti termin za kulturo, Radio Študent, Ljubljana
24.10. – Ventilator (Irena Z. Tomažin, Jule Flierl), Labor Sonor, Berlin, Nemčija
12.10. – Zvokotok, Cankarjev dom, Ljubljana
09.10. – Zveze (Zlatko Kaučič in Tomaž Grom ter Oholo!) - Oder pred Glejem, Ljubljana
26.09. – Zveze (Irena Z. Tomažin, Matija Schellander, Samo Kutin in Tomaž Grom), Echoraum, Dunaj, Avstrija
23.09. – Ventilator: Trip-tih (Katja, Jurij, Samo), Krušče
22.09. – Ventilator: Trip-tih (Katja, Jurij, Samo), Lesno Brdo
19.09. – Oholo!, Jazz Cerkno
11.09. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati (kot) telesa, Rotterdam, Nizozemska
07.09. – Zveze (Zlatko Kaučič in Tomaž Grom), Sound Explicit, Ljubljana
28.-30.08. – Tomaž Grom: Zaklep, Stazione Topolo, Italija
29.08. – Zveze (Irena Z. Tomažin in Tomaž Grom), Stazione Topolo, Italija
27.08. – Neposlušno - razlika, Vrhnika
27.08. – Zvokotok (Tilen Lebar), Vrhnika
23.08. – Tomaž Grom, Blockheide Leuchtet, Gmünd, Avstrija
17.07. – Zveze (All Strings Deteched), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
16.07. – Zveze (Etceteral), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
15.07. – Zveze (Samo Kutin in Tomaž Grom), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
08.07. – Tomaž Grom in Sara Zlanabitnig, DerBlödeDritteMittwoch #99, Dunaj, Avstrija
07.07. – Sonce in sončice po vsem svetu, Sokolski dom, Škofja Loka
05.07. – Oholo!, Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
03.07. – Oholo!, MKNŽ, Ilirska Bistrica
02.07. – Oholo!, Močvara, Zagreb, Hrvaška
27.06. – Šift#13 – Igra, Park Tabor, Ljubljana
17.06. – Zveze (Irena Z. Tomažin, Jurij Konjar in Tomaž Grom), festival Pajek, Ljubljana
10.06. – Zveze (Rob Cunning in Tomaž Grom), GT22, Maribor
10.06. – iMštrument, GT22, Maribor
26.05. – Confine aperto (Jelena Soro in Žiga Golob), Afterparty, Radio Študent, Ljubljana
15.05. – Oholo!, ŠTREAM, CUK Šiška, Ljubljana
11.02. – Tomaž Grom, Zvočiti, CUK Šiška, Ljubljana
08.–29.02. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati branje, galerija Errant Sound, Berlin, Nemčija
29.01. – Moje telo, moja kletka, Nova pošta, Ljubljana


Gostovanja v letu 2019

13.11. – Irena Tomažin in Tomaž Grom – New Adits, Celovec, Avstrija
31.10.–3.11. – Ana Kravanja, Tomaž Grom, Samo Kutin – Festival In Opposition – Novi Sad, Srbija
12.10. – Samo Kutin in Tomaž Grom - Fri Fru Fra, Nova Gorica
1.10. – Samo Kutin in Tomaž Grom - Forte Marghera, Mestre, Italija
25.9. – Anja Novak in Tomaž Grom - Španski borci
23.9. – Martin Kuchen in Tomaž Grom - Improponedeljak, Zagreb
23.9. – Jošt Drašler in Benedict Taylor, Brighton, Velika Britanija
22.9. – Tomaž Grom, Martin Kuchen, Dobbialab, Italija
22.9. – Jošt Drašler in Benedict Taylor, Tom Jackson, London, Velika Britanija
22.9. – Jošt Drašler in Benedict Taylor, London, Velika Britanija
21.9. – Jošt Drašler in Benedict Taylor, London, Velika Britanija
17.9. – Mes(t)o glasu - Pelzverkehr - Celovec, Avstrija
29.8. – Tomaž Grom - Krušče
23.8. – Neforma 72 - Bazen Vrhnika
22.8. – Ana Kravanja in Tomaž Grom - Audioart - Pula, Hrvaška
22.–24.8. – iMštrument - Audioart - Pula, Hrvaška
12.–16.8. – iMštrument - Improcon, Bistrica ob Sotli
02.8. – Sluhodvod #3 - Festival Izis, Portorož
25.7. – iMštrument - Konfrontationen - Nickelsdorf, Avstrija
22.7. – iMštrument - Improbiro - Nova Gorica
14.7. – Samo Kutin in Tomaž Grom - Rojišče, Vrhnika
13.7. – Samo Kutin in Tomaž Grom - Topolò, Italija
12.6. – Sorry (Wach, Zorc, Fon), A Part Festival Katowice, Poljska
28.5. – Jošt in Vid Drašler - Starling Murmuration Nr. 33, Loophole Berlin
29.5. – Jošt in Vid Drašler - Kühlspot, Berlin z: Brad Henkel, Mia Dyberg, Henrik Munkeby Norstebo,
Rieko Okuda, Antti Virtaranta
30.5. – Jošt in Vid Drašler - Artspace Petersburg z Ottom Horvathom na pozavni
31.5. – Jošt in Vid Drašler - Salon der Villa Plagwitz, Leipzig
15.5. Sorry (Wach, Zorc, Fon), festival Prestopi, Maribor
13.5. Axel Dörner, Tomaž Grom, DobiaLab, Staranzano, Italija
12.5. Axel Dörner, Tomaž Grom, Klub Štala, Lokavec
09.5. iMštrument, Kultur in Graz, Gradec, Avstrija
17.4. Primož Čučnik, Tomaž Grom, Lud Literatura, Prepišno uredništvo, Ljubljana
09.3. Sorry (Anita Wach, Grega Zorc, Andrej Fon), GT22, Maribor
08.3. Glas Bas (Irena Tomažin,Tomaž Grom), Ausland, Berlin
11. in 12.1. Šalter Ensemble (Samo Kutin, Irena Z. Tomažin, Tomaž Grom), Biel, Švica
11. in 12.1. iMštrument, Biel, Švica
09.1. Tomaž Grom, Mummuth, Gradec, Avstrija

1.–16.1. Reading stanley brouwn, MMSU, Reka, Hrvaška

Spremljajte nas
in ostanite obveščeni