Zavod Sploh

Seznam gostovanj

Gostovanja v letu 2023

19.12. – CPG, Poezija v mestu, Škofja Loka
13.12. – Zveze, Irena Tomažin in Tomaž Grom, Taktišče, Ljubljana
07.12. – Tomaž Grom, Na podlagi, LUDa literatura, Ljubljana
02.12. – Na delo; Praznik dela, Celjski dom, Celje
27.11. – Zveze: Jonas Kocher, Gaudenz Badrutt, Samo Kutin, Tomaž Grom, Defonija, Klub Gromka
26.11. – Šalter, MAO, Graz, Avstrija
24.11. – Šalter, MUKU, St. Johann, Avstrija
23.11. – Šalter, Forum nove glasbe, Slovenska filharmonija, Ljubljana
10.11. – U.F.O., festival MOT, Skopje
12.10. – Razrediščenja: Vid Drašler, Rob Canning, Samo Kutin, Lina Rica, IZIS, Koper
10.10. – Zvokotok: Tomaž Grom in Matej Stupica, IZIS, Koper
07.10. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Festival slovenskega filma, Portorož
20.09. – Zlatko Kaučič in Tea Vidmar, festival Impronedjeljak, Zagreb, Hrvaška
15.09. – Razrediščenja: Irena Z. Tomažin in Tea Vidmar, BCF, Medana
13.09. – U.F.O., Here festival, Witlycke, Švedska
09.09. – Na delo!, festival Venere in teatro, Mestre-Venezia, Italija
02.09. – Tomaž Grom, Estati Indiane, Cesena, Italija
01.09. – Komaj čakam, da prideš, Malatesta short film festival, Cesena, Italija
11.08. – CPG Impro, festival Izrekanja, Celje
10.08. – Zveze: Tomaž Grom, Denes Debrei, Katja Legin, Mali festivali, Krušče
09.08. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Mali festivali, Krušče
05.–19.08 – Moja pojavnost nima več ostrih robov, Matca, Cluj, Romunija
03.08. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Conception Indipendent Film Awars, Čile
10.07. – Zveze, Tomaž Grom: solo, Cankarjev dom, Ljubljana
06.07. – TiTiTi in Marina Džukljev, Sajeta, Tolmin
22.06. – Gimnastika ne/smila III, LIFE, Libertas, Koper
21.06. – Gimnastika ne/smila III, Cankarjev dom, Ljubljana
03.06. – TiTiTi, trio Fon / Jenič / Ruda, Lyon, Francija
02.06. – Oholo!, Lyon, Francija
26.05. – Šalter, filmski festival Videoex, Zurich, Švica
25.05. – Šalter, Le Siege, Biel, Švica19.05. – Šalter, festival Jazz Cerkno
17.05. – TiTiTi in Marina Džukljev, Ring Ring festival, Beograd, Srbija
06.05. – Razrediščenja, Ilia Belorukov, Irena Z. Tomažin, Rojišče, Vrhnika
05.05. – Šalter, Forte Maghera, Benetke-Mestre, Italija
24.in 25.04 – Na delo!, Praznik dela, Stara elektrarna, Ljubljana
16.04. – Zvokotok, Cankarjev dom, Ljubljana
15.04. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Boden International Film Festival, Švedska
13.04.–28.05. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati branje, Brati Vita Acconcija, Brati (kot) telesa, Cukrarna, Ljubljana
09.04. – Razrediščenja, Anil Eraslan, Les Marquises: Emilie Škrijelj, Tom Malmendier, Klub Štala, Lokavec
31.03. – Komaj čakam, da prideš, Eastrn Europe Film Festival
24.03. – Komaj čakam, da prideš, Europe Film Festival, Barcelona
16.03. – Zveze, Tomaž Grom in Vid Drašler, PLAC, Ljubljana
05.03. – Zvokotok, Cankarjev dom, Ljubljana
02.–25.03. – Tomaž Grom: iMštrument, galerija Tir, Mostovna, Nova Gorica
24.02. – U.F.O., festival Gibanica, Stara elektrarna, Ljubljana
19.02. – Zveze, Tomaž Grom: solo Kiss, Salon za eno glasbo, Ljubljana
04.02. – Zveze, Tomaž Grom: solo Kiss, Kavč festival, Ljubljana
30.01. – Na ta veseli dan kulture, Hotspot, Španski borci, Ljubljana
29.01. – La isla bonita na zahtevo, Hotspot, Ljubljana
29.01. – Na delo!, Muzej sodobne umetnosti, Ljubljana
26.01. – Ne misli, da bo kdaj mimo, Slovenska knoteka, Ljubljana
17.01. – Zveze, CPG impro, PLAC. Ljubljana
13.01. – Sluhodvod: The Third Guy, Cirkulacija 2, Ljubljana

Gostovanja v letu 2022

31.12. – Ventilator: La isla bonita@Novo leto, Španski borci, Ljubljana
02.12. – Na delo!, Ogrevanje, Ministrstvo za kulturo RS, Ljubljana
30.11. – Razrediščenja MB, GT22, Maribor
26.11. – Zveze: Rieko Okuda, Anti Virttaranta, Jošt Drašler, Vid Drašler, Tomaž Grom, Klub Štala, Lokavec
22.11. – Ventilator: La isla bonita@LPP, Ljubljana
20.11. – Razrediščenja BoS, Bistrica ob Sotli
19.11. – Na delo!, Avtoportret, MSUM, Ljubljana
30.10. – U.F.O., Kondenz festival, Beograd, Srbija
27.10. – U.F.O., Sounded Bodies, Kulturni centar Travno - KUC Travno. Zagreb, Hrvaška
18.10. – Tilen Lebar: Vicinity of Solitude, Studio LOOS, Den Haag, Nizozemska
12.10. – Tilen Lebar: Vicinity of Solitude, festival IZIS, Koper
09.10. – Ventilator: La isla bonita@EMONA, Ljubljana
07.–14.10. – Tomaž Grom: Na ta veselu dan kulture, festival IZIS, Koper
05.10. – Razrediščenja MB, GT22, Maribor
01.10. – Razrediščenja BoS, Bistrica ob Sotli
01.10. – Pisarović/Doerner/Grom, Kud Štala, Lokavec
27.09. – Doerner/Grom, Rojišče, postaja, Vrhnika
28.09.–29.09. – Rok Zalokar in Tomaž Grom, festival Improponjedeljak, Zagreb, Hrvaška
27.09. – Pisarović/Doerner/Grom, Klub Kotać, Pula, Hrvaška
26.09. – Komaj čakam, da prideš, Naši kratki, Kinodvor, Ljubljana
24.09. – Tomažin/Kutin/Grom/Schellander, Defonija, Klub Gromka, Ljubljana
23.–30.09. – Tomaž Grom: iMštrument, festival IZIS, Koper
21.09. – Tomaž Grom spremlja filme Dzige Vertova, Kino Pravda, Kinoteka, Ljubljana
16.09. – Sluhodvod: Jeb Bishop/Matthias Müller/Matthias Muche,  BCMF, Šmartno v Goriških Brdih 
16.09. – Kaučič/Doerner/Grom, BCMF, Šmartno v Goriških Brdih
06.–12.09. – Grom, Kalvert-Nelson, Stefanou, Tsagkari: glasbeno-plesni performans,Tomaž Grom in Špela Trošt: predstavitev Zavoda Sploh, festival: La Fete a Bruit, Biel, Švica
05.09. – Sluhodvod: Izidora Žebeljan, Krušče
03.09. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Cesena, Italija
20.08. – Tomaž Grom, solo, Krasen festival, Škocjan
19.08. – Oholo!, O'brk festival, Vrhnika 
19.08. – Sluhodvod: Roka Zalokar, Svete gore
18.08. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Krušče
07.08. – Tomaž Grom, solo, Stari grad, otok Hvar, Hrvaška
03.–06.08. – Komaj čakam, da prideš, festival CIFA, Čile
01.08. – Tomaž Grom, solo, Hvar, otok Hvar, Hrvaška
24.07. – Tomaž Grom, solo, Jelsa, otok Hvar, Hrvaška
16.07. – Oholo!, Ponava Cafe, Brno, Češka
15.07. – Oholo!, Jazz Jantar Festival, Gdansk, Poljska
14.07. – Oholo!, Cyrk pod zielonym księżycem, Lodz, Poljska
13.07. – Oholo!, Klub Punctum, Praga, Češka
12.07. – Oholo!, Rhiz, Dunaj, Avstrija
09.07. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Defonija, Klub Gromka, Ljubljana
07.07. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Sajeta, Tolmin
29.06.–02.07. – Tomaž Grom, delavnica, kuda.org, Novi Sad, Srbija
27.06. – Ventilator: La isla bonita@Cielito lindo, Ljubljana
18.06. – Neforma #94, Kreativni center Krušče
16.06. – Tomaž Grom: Solo Kiss, Lesno Brdo
08.06. – Tomaž Grom, solo, Dom starejših občanov Bežigrad, Ljubljana
07.06. –  NE in NA PISANO, Stara mestna elektrarna, Ljubljana
03.06. – Komaj čakam, da prideš, Kino Otok – Cinema Isola, Izola
29.05. – Tomaž Grom, Odprti oder, Exploratorium, Berlin, Nemčija
29.05. – Komaj čakam, da prideš, Festival neodvisnega filma, Kinoteka, Ljubljana
25.05. – Tomaž Grom: Solo Kiss in iMštrument, Errant Sound, Berlin, Nemčija
21.05. – Narobe / Na robu glasbene prakse – okrogla miza Zborniku ob rob, Jazz Cerkno in Nova Muska, Cerkno
20.05. – DigiVlak – okrogla miza, Jazz Cerkno
18.05. – TiTiTi, Bulevar Books, Novi Sad, Srbija
17.05. – TiTiTi, Samo Pivo, Subotica, Srbija
17.05. – Christian Kühn, Frank Gratkowski, Steve Heather, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
16.05. – TiTiTi, SKC Kragujevac, Srbija
15.05. – TiTiTi, Ciglana, Beograd, Srbija
14.05. – Matthias Müller, Korhan Erel, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
13.05. – Emillio Gordoa, Liz Albee, Frank Gratkowski, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
12.05. – Burkhard Beins, Samo Kutin, Ute Wassermann, Tomaž Grom / Axel Dorner, Zlatko Kaučič, Joke Lanz, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
11.05. – Korhan Erel, Samo Kutin, Ute Wassermann, Tomaž Grom / Axel Dorner, Zlatko Kaučič, Rieko Okuda, Tomaž Grom, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
10.05. – Tomaž Grom solo / Antti Virtaranta, Tomaž Grom, Rieko Okuda, Anil Eraslan, Au Topsi Pohl, Berlin, Nemčija
08.05. – Tomaž Grom solo / Antti Virtaranta, Tomaž Grom, André Vida / Chris Pitsiokos, Rieko Okuda, Tomaž Grom, Antti Virtaranta, Kuhlspot Social Club, Berlin, Nemčija
26.04. – Sluhodvod: Kasper T Toeplitz (Eliane Radigue: Elemental II) + pogovor Nina Dragičević, Cirkulacija 2, Ljubljana
14.04. – Zveze: Zlatko Kaučič, Tomaž Grom, Andreja Rauch Podrzavnik, Pr' Didiju, Slovenske Konjice
30.03. – U.F.O., Trigger, Kino Šiška, Ljubljana
28.03. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Klub Štala, Lokavec
26.03. – U.F.O., Charleroi Dance, La Raffinerie, Bruxelles, Belgija
22.03. – Tomaž Grom solo, Samo pivo, Subotica, Srbija
20.03. – Tomaž Grom solo, KC Lab, Novi Sad, Srbija
18.03. – Tomaž Grom solo, Kavč festival, Ljubljana
17.03. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Interpenetration, Graz, Avstrija
16.03. – Tomaž Grom solo, Kavč festival, Ljubljana
10.03. – Tomaž Grom, razstava Laurits Jongejan, Kapelica, Ljubljana
08.03. – Zvokotok: Lanterna Magica, Cankarjev dom, Ljubljana
03.03. – Drašler / Fon / Grom, Improponedjeljak, Zagreb, Hrvaška
10.02. – Tomaž Grom,  performance, Stara elektrarna, Ljubljana
3.–5.02. – iMštrument, festival Ear We Are, Biel / Bienne, Švica
29.01. – Gimnastika ne/smisla, Cankarjev dom, Ljubljana

Gostovanja v letu 2021

28.11. – Zlatko Kaučič in Tomaž Grom, Ana Kravanja in Tijana Stanković, festival Ring Ring, Beograd, Srbija
28.11. – Komaj čakam, da prideš, Neuen slowenischen Kino, Kino Sputnik, Berlin, Nemčija
27.11. – Komaj čakam, da prideš, Austia International Film Festival, Avstrija
25.11. – Tomaž Grom – solo in duo z Nhandan Chirco, festival Cristallino, Santarcangelo, Italija
20.11. – Zvokotok, Tomaž Grom: Zlorabi me nežno/ljubeče, Nina Dragičević: Ustavi se, Forum nove glasbe, Slovenska filharmonija
13.11. – Oholo!, Maribor
08.11. – Ventilator: 1.5.5., Stara mestna elektrarna
30.10. – Ventilator: 1.5.4., galerija NIČ art, Ljubljana
20.10. – Špela Trošt – Moja pojavnost nima več ostrih robov, Simpozij Dialog: Umetnost in kontinuiteta, Stara mestna elektrarna, Ljubljana
18.–23.10. – Sluhodvod – Urška Preis: Pozabljati Pavlo Debeljak, galerija Trčeni um
15.10. – Komaj čakam, da prideš, FSF, Portorož
13.10. – Špela Trošt – Moja pojavnost nima več ostrih robov, festival Nagib izložba 2#, Maribor
10. in 11.10. – U.F.O., festival Mesto žensk, Ljubljana
07.10. – Zveze, Interpenetration, Graz
30.09.–01.10. – mednarodno gostovanje (Mojca Zupančič, Jure Biršič, Tilen Kravos), festival Improponedeljek, Zagreb
30.09. – Tao G. vrhovec Sambolec: Unvoiced Territories, javni prostor, Ljubljana
27.09. – Ventilator: 1.5.3., kino Šiška, Ljubljana
25.09. – Zveze: Jure Boršič, Boštjan Simon, Tomaž Grom, Loup Abramovici, Tržnica Moste
17.09. – Brati (kot) telesa, Cirkulacija 2, Ljubljana
17.09. – Brati Kratke stavke Gertrude Stein, osmo/za, Ljubljana
16.09. – Komaj čakam, da prideš, Docudoc, Maribor
10.09. – Oholo! Brda Contemporary festival, Šmartno
08.09. – Oholo!, Ignorofonija, Metelkova mesto
06.09. Tomaž Grom in Zlatko Kaučič, Irena Z. Tomažin in Bojan Krhlanko, Španski borci
03.09. – Zvokotok: Modro, vokalno in oranžno, Cankarjev dom
29.08. – Oholo!, Slovenj Gradec
23.–26.08. – Na ta veseli dan kulture, festival Mladi levi, Ljubljana
21.–31.08. – PARL, Ljubljana
22.08. Tomaž Grom in Marko Jenič, Vrhnika
17.08. Komaj čakam, da prideš, festival FEKK, Ljubljana
14.08. – Tomaž Grom in Denes Debrei, festival Telesa, svetovi, Krušče
13.08. – Tomaž Grom – solo, ob razstavi Hedonizem 2020-2021, Grad Grad
12.–14.08. – iMštrument, festival Telesa, svetovi, Krušče
10.08  – Tomaž Grom – solo, festival Telesa, svetovi, Krušče
05.08. – Špela Trošt – Moja pojavnost nima več ostrih robov, festival Topografije zvoka, galerija ŠKUC Ljubljana
30.07. – Oholo!, Jazz festival, Cankarjev dom, Ljubljana
22.07. – Tomaž Grom – solo, Mudri dolac, Hvar
17.07. – Stavkanje in jecljanje, predstavitev CD, Jazz Cerkno, Slovenija
08.07. – iMštrument, L'estate indiane, Cesena, Italija
08.07. – Tomaž Grom – solo, L'estate indiane, Cesena, Italija
02.07. – Šift#19 – Za vsako rit raste šiba, Pripovedovalski festival, Cankarjev dom, Ljubljana
02.07. – Šift#18 – LIBERTÉ, EGALITÉ, FRATERNITÉ, Nova pošta, Ljubljana
27.06. – Oholo!, Bistrica ob Sotli
25.06. – Šift#17 – Pravica prihaja, Muzejska ploščad, Ljubljana
25.06. – Ventilator: digital 1.5.2, Tivoli, Ljubljana
18.06. – Gimnastika ne/smisla, Skladišče/Magazzino LIbertas FEstival, Koper
16.06. – Zveze #drugič, festival Pajek, Ljubljana
11.06. – Zvokotok: Srž, Cankarjev dom, Ljubljana
07.06. – Zvokotok: Neofonija, Cankarjev dom, Ljubljana
05.06. – Oholo!, Čadrg
31.05. – Ventilator: digital 1.5.1, Fotopub, Ljubljana
16.–18.04. – Šift#16 – Dihaj, Fotopub, Ljubljana
09.03. – Tomaž Grom – solo, Cankarjev dom, Ljubljana
15.02. – Tomaž Grom – solo, Rojišče, Vrhnika
03.02. – Gimnastika ne/smisla, voajerski pogled, Ljubljana
26.01. – Komaj čakam, da prideš, spletna premiera, Ljubljana

Gostovanja v letu 2020

23.12. Šift#15Mesto užitka, doku-art spletni projekt, Ljubljana
09.12. Oholo!, Jazz Connective, Lyon, Francija
03.12. Šift#14 – Na ta veseli dan kulture, Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
02.12. Zvokotok, Koncertni atelje, Program Ars, Radio Slovenija, Ljubljana
01.11. – Sluhodvod, Odprti termin za kulturo, Radio Študent, Ljubljana
24.10. – Ventilator (Irena Z. Tomažin, Jule Flierl), Labor Sonor, Berlin, Nemčija
12.10. – Zvokotok, Cankarjev dom, Ljubljana
09.10. – Zveze (Zlatko Kaučič in Tomaž Grom ter Oholo!) - Oder pred Glejem, Ljubljana
26.09. – Zveze (Irena Z. Tomažin, Matija Schellander, Samo Kutin in Tomaž Grom), Echoraum, Dunaj, Avstrija
23.09. – Ventilator: Trip-tih (Katja, Jurij, Samo), Krušče
22.09. – Ventilator: Trip-tih (Katja, Jurij, Samo), Lesno Brdo
19.09. – Oholo!, Jazz Cerkno
11.09. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati (kot) telesa, Rotterdam, Nizozemska
07.09. – Zveze (Zlatko Kaučič in Tomaž Grom), Sound Explicit, Ljubljana
28.-30.08. – Tomaž Grom: Zaklep, Stazione Topolo, Italija
29.08. – Zveze (Irena Z. Tomažin in Tomaž Grom), Stazione Topolo, Italija
27.08. – Neposlušno - razlika, Vrhnika
27.08. – Zvokotok (Tilen Lebar), Vrhnika
23.08. – Tomaž Grom, Blockheide Leuchtet, Gmünd, Avstrija
17.07. – Zveze (All Strings Deteched), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
16.07. – Zveze (Etceteral), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
15.07. – Zveze (Samo Kutin in Tomaž Grom), Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
08.07. – Tomaž Grom in Sara Zlanabitnig, DerBlödeDritteMittwoch #99, Dunaj, Avstrija
07.07. – Sonce in sončice po vsem svetu, Sokolski dom, Škofja Loka
05.07. – Oholo!, Muzejska ploščad, Metelkova, Ljubljana
03.07. – Oholo!, MKNŽ, Ilirska Bistrica
02.07. – Oholo!, Močvara, Zagreb, Hrvaška
27.06. – Šift#13 – Igra, Park Tabor, Ljubljana
17.06. – Zveze (Irena Z. Tomažin, Jurij Konjar in Tomaž Grom), festival Pajek, Ljubljana
10.06. – Zveze (Rob Cunning in Tomaž Grom), GT22, Maribor
10.06. – iMštrument, GT22, Maribor
26.05. – Confine aperto (Jelena Soro in Žiga Golob), Afterparty, Radio Študent, Ljubljana
15.05. – Oholo!, ŠTREAM, CUK Šiška, Ljubljana
11.02. – Tomaž Grom, Zvočiti, CUK Šiška, Ljubljana
08.–29.02. – Tao G. Vrhovec Sambolec: Brati branje, galerija Errant Sound, Berlin, Nemčija
29.01. – Moje telo, moja kletka, Nova pošta, Ljubljana


Gostovanja v letu 2019

13.11. – Irena Tomažin in Tomaž Grom – New Adits, Celovec, Avstrija
31.10.–3.11. – Ana Kravanja, Tomaž Grom, Samo Kutin – Festival In Opposition – Novi Sad, Srbija
12.10. – Samo Kutin in Tomaž Grom - Fri Fru Fra, Nova Gorica
1.10. – Samo Kutin in Tomaž Grom - Forte Marghera, Mestre, Italija
25.9. – Anja Novak in Tomaž Grom - Španski borci
23.9. – Martin Kuchen in Tomaž Grom - Improponedeljak, Zagreb
23.9. – Jošt Drašler in Benedict Taylor, Brighton, Velika Britanija
22.9. – Tomaž Grom, Martin Kuchen, Dobbialab, Italija
22.9. – Jošt Drašler in Benedict Taylor, Tom Jackson, London, Velika Britanija
22.9. – Jošt Drašler in Benedict Taylor, London, Velika Britanija
21.9. – Jošt Drašler in Benedict Taylor, London, Velika Britanija
17.9. – Mes(t)o glasu - Pelzverkehr - Celovec, Avstrija
29.8. – Tomaž Grom - Krušče
23.8. – Neforma 72 - Bazen Vrhnika
22.8. – Ana Kravanja in Tomaž Grom - Audioart - Pula, Hrvaška
22.–24.8. – iMštrument - Audioart - Pula, Hrvaška
12.–16.8. – iMštrument - Improcon, Bistrica ob Sotli
02.8. – Sluhodvod #3 - Festival Izis, Portorož
25.7. – iMštrument - Konfrontationen - Nickelsdorf, Avstrija
22.7. – iMštrument - Improbiro - Nova Gorica
14.7. – Samo Kutin in Tomaž Grom - Rojišče, Vrhnika
13.7. – Samo Kutin in Tomaž Grom - Topolò, Italija
12.6. – Sorry (Wach, Zorc, Fon), A Part Festival Katowice, Poljska
28.5. – Jošt in Vid Drašler - Starling Murmuration Nr. 33, Loophole Berlin
29.5. – Jošt in Vid Drašler - Kühlspot, Berlin z: Brad Henkel, Mia Dyberg, Henrik Munkeby Norstebo,
Rieko Okuda, Antti Virtaranta
30.5. – Jošt in Vid Drašler - Artspace Petersburg z Ottom Horvathom na pozavni
31.5. – Jošt in Vid Drašler - Salon der Villa Plagwitz, Leipzig
15.5. – Sorry (Wach, Zorc, Fon), festival Prestopi, Maribor
13.5. – Axel Dörner, Tomaž Grom, DobiaLab, Staranzano, Italija
12.5. – Axel Dörner, Tomaž Grom, Klub Štala, Lokavec
09.5. i– Mštrument, Kultur in Graz, Gradec, Avstrija
17.4. – Primož Čučnik, Tomaž Grom, Lud Literatura, Prepišno uredništvo, Ljubljana
09.3. – Sorry (Anita Wach, Grega Zorc, Andrej Fon), GT22, Maribor
08.3. – Glas Bas (Irena Tomažin,Tomaž Grom), Ausland, Berlin
11. in 12.1. – Šalter Ensemble (Samo Kutin, Irena Z. Tomažin, Tomaž Grom), Biel, Švica
11. in 12.1. – iMštrument, Biel, Švica
09.1. – Tomaž Grom, Mummuth, Gradec, Avstrija

1.–16.1. – Reading stanley brouwn, MMSU, Reka, Hrvaška

Spremljajte nas
in ostanite obveščeni